A jednak można! Pleszew chce budować

72 mieszkania w nowych budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej w Pleszewie. Taki jest plan na początek, bo tanie mieszkania lokatorskie są zawsze potrzebne i nigdy nie będzie ich zbyt wiele.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Pleszew przystępuje do Narodowego Programu Mieszkaniowego w zakresie budowy mieszkań lokatorskich. I chociaż nie mamy jeszcze informacji dotyczącej konkretnych terminów to wiemy, że członkowie spółdzielni w najbliższym czasie powinni mieć możliwość cieszenia się nowymi mieszkaniami.

 

Informacje na temat możliwości budowy znaleźliśmy pod poniższymi adresami:

 

  1. Bloki lokatorskie z windami w Pleszewie!
  2. Nasza Spółdzielnia znów doceniona

 

Wiemy już, że mają to być 2 budynki o łącznej liczbie mieszkań – 72. Wiemy też gdzie będą inwestycje przebiegać. I oczywiście znamy też prognozy finansowe – w tym cenę metra kwadratowego mieszkania – co pokazuje poniższa plansza. Wstępnie przyjęte warunki spłaty – 10% wkładu własnego, brak potrzeby zaciągania kredytu przez spółdzielcę, spłata bezpośrednio do spółdzielni przez nawet 30 lat.

 Gratulujemy decyzji i będziemy obserwować postępy, o czym zapewne nie tylko my zechcemy informować.Nasza Spółdzielnia znów doceniona