Artykuły

Mieszkania lokatorskie w Jaworze do odbioru

Mieszkania lokatorskie w Jaworze do odbioru

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Jaworze oddaje lokatorom nowy budynek wielorodzinny na osiedlu Słowiańskim w Jaworze. 60 nowych mieszkań do zamieszkania już na przełomie marca i kwietnia.

 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Jaworze wypełniając swoje zapisy statutowe zapewniła swoim członkom nowe mieszkania w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego, w zakresie mieszkań lokatorskich.

Jeszcze ostatnie szlify i kolejne 60 rodzin odbierze klucze. Po Pleszewie to kolejna zrealizowana inwestycja ze środków BGK w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego. Aż 75% kosztów tej inwestycji pochodzi z finansowania preferencyjnym kredytem udzielonym bezpośrednio spółdzielni, co znaczy, że lokatorzy nie muszą posiadać zdolności kredytowej. Ratę spłacają bezpośrednio do spółdzielni, która rozlicza się z bankiem

W marcu następować będą odbiory lokali. Zapotrzebowanie na mieszkania lokatorskie okazało się wyższe niż przewidywano. Być może w niedalekiej przyszłości spółdzielnia zdecyduje się na kolejną inwestycję dla swoich członków, za co oczywiście cała nasza redakcja trzyma kciuki.

Przypominamy. Mieszkania spółdzielcze – lokatorskie to szansa dla wszystkich, których nie stać na drogie kredyty hipoteczne a cena mieszkań wynika na wprost z kosztów budowy, bez narzutów. Spółdzielnie, w przeciwieństwie do deweloperów, budują bez zysku, a członkowie spółdzielni mogą je nabywać w takiej właśnie cenie.

 

Mieszkania lokatorskie w Jaworze Narodowy Program Mieszkaniowy

 

Nowe mieszkania spółdzielcze w Jaworze

 

Prace wykończeniowe w Jaworze

 

Nowe mieszkania lokatorskie w Jaworze