Mieszkania szyte na miarę

Szycie na miarę to synonim tworzenia czegoś co jest idealnie dopasowane do potrzeb odbiorcy. To profesjonalizm i drobiazgowość wykonania przy jednoczesnym wyróżnieniu jednostki. Z takiego właśnie założenia wychodzi zarząd SMOP DOM, który obecnie pracuje nad nową inwestycją mieszkaniową.

 - Wszystkie nasze działania mają na celu odpowiadać na potrzeby naszych najemców i lokatorów. Z założenia chcemy być dla nich wsparciem i pomocą na wszystkich płaszczyznach naszej współpracy, również przy budowie nowych osiedli. Dlaczego? Ponieważ budujemy tak jakbyśmy budowali własny dom, dla siebie. Wiemy, czego boją się najemcy. Tego, że inwestor zaoszczędzi na materiałach, aby więcej zarobić i odbije się to na jakości budynku, czy też oszustw polegających na zastosowaniu kruczków prawnych i niestworzeniu choćby miejsc parkingowych lub odpowiedniej drogi dojazdowej. My budujemy dla siebie, budujemy więc najlepiej jak się da. Cieszymy się, gdy widzimy, że mieszkania na naszych osiedlach rezerwują rodziny, młode pary czy osoby starsze, które widzą w naszych projektach idealne miejsca do życia. Chcemy być jak dobry krawiec, który dla każdej z tych osób uszyje mieszkanie na miarę. Stworzy miejsce idealnie dopasowane do jego potrzeb – mówi Joanna Urbańska, koordynator ds. nieruchomości w Spółdzielni DOM.


Spółdzielnia Dom wychodząc naprzeciw swoim najemcom i lokatorom, przy jednym z prowadzonych obecnie projektów, tj. budowie pięknego osiedla Pogodne we Wróblowicach koło Wrocławia, zaproponowała im możliwość łączenia mieszkań.

Więcej informacji na temat inwestycji znajduje się na stronie https://wroblowice.smdom.pl/.


Czym jest funkcja łączenia mieszkań?    

Jest to procedura prosta i znana nie od dziś, a jednak tak przystępna dla potencjalnego najemcy jest chyba tylko w przypadku inwestycji prowadzonych przez spółdzielnię. Dlaczego? Ponieważ spółdzielnia spełnia funkcję nie tylko inwestora, ale również doradcy. Usługa łączenia mieszkań to możliwość zarezerwowania kilku sąsiadujących mieszkań w celu połączenia ich i stworzenia najlepszej dla siebie przestrzeni. Jest to jednocześnie idealna inwestycja, ponieważ każde z mieszkań nawet po zmianach konstrukcyjnych tworzących z nich jedno duże mieszkanie, posiada odrębną księgę wieczystą, co w przyszłości daje możliwość wprowadzenia zmian.


- Możliwość łączenia mieszkań to forma współpracy z naszymi klientami. Jest to rozwiązanie bezpłatne, ponieważ naszym celem jest pomoc przyszłym nabywcom w dokonaniu przemyślanego i pewnego wyboru. Aby czuli się dobrze w swoich mieszkaniach i przede wszystkim, aby spełniały one ich potrzeby zarówno obecne jak i te w przyszłości – dodaje Joanna Urbańska.


Artykuł reklamowy