Nowa inwestycja mieszkaniowa dla Wrocławia

Nie ma idealnej lokalizacji mieszkania dla każdego. Jedni wolą centrum miasta, inni wybierają jego obrzeża. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. Wszystko zależy od oczekiwań i możliwości.

 

Oddalona jedynie o 20 kilometrów od centrum Wrocławia Lutynia, jest uważana ze jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w najbliższym sąsiedztwie Wrocławia. Obwodnica Leśnicy umożliwi doskonałą komunikację z miastem, a planowane zmiany w transporcie publicznym poprawią komunikację wszystkim mieszkańcom z centrum miasta.

Lutynia to idealne miejsce dla osób poszukujących lokalizacji oferującej ciszę oraz bliskość terenów zielonych, a jednocześnie zapewniające dobrą komunikację z miastem.

 

Nowa spółdzielnia mieszkaniowa w Lutyni

Z pozyskanych przez nas informacji, przygotowywana jest budowa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w Lutyni. W pierwszym etapie budowy powstaną 4 budynki trzykondygnacyjne, wyposażone w windy, w których będzie 138 mieszkań.

Nowoczesność osiedla wyróżniać będzie nie tylko sama zabudowa ale również zaprojektowany ład architektoniczny i komunikacyjny

 

Infrastruktura

Obecne na terenie przyległym do projektowanego osiedla jest już przedszkole, powstaje szkoła oraz obiekty handlowo-usługowe. W planach oczywiście uwzględniane będą wszystkie potrzby mieszkańców wynikające z rozbudowy osiedla.

 

Ile kosztuje mieszkanie

Przewidywany koszt metra kwadratowego mieszkania– w tym cena gruntu i wszystkie koszty budowy – wyniesie około 5000 zł brutto.

Wkład własny to 20% wartości mieszkania. Pozostałe 80% rozłożone jest w spłacie do spółdzielni na 30 lat. To oczywiście dotyczy lokatorskiego prawa do mieszkania. Od początku możliwy jest też zakup mieszkania na zasadzie odrębnej własności. Wyboru będzie można dokonać po otwarciu biura spółdzielni w Lutyni, o czym z pewnością będziemy informować.

Proponowane mieszkania i koszty związane z ich nabyciem przedstawia poniższa plansza*.

 

Zapisy na mieszkania

Już teraz można zapisywać się na te mieszkania za pośrednictwem naszego serwisu. W celu ułatwienia identyfikacji w rubryce Lokalizacja prosimy wpisywać Wrocław Lutynia. Dane kontaktowe osób, które dokonają wpisu zostaną przekazane do spółdzielni mieszkaniowej, która już samodzielnie się z Państwem skontaktuje w celu ustalenia szczegółów.

Dlaczego warto zapisać się już dzisiaj? Bo mieszkania będą przyznawane zgodnie z kolejnością zapisów. Zapraszamy do formularza.

 

Wybierz mieszkanie dla siebie