fbpx

SML-W „Żuławy” w Cedrach Wielkich stawia na inwestycje. Planuje się budowę nowych mieszkań dla członków spółdzielni w Pruszczu Gdańskim. Obecnie projekt znajduje się na etapie konsultacji.

 

Dwa nowe budynki, w których zaprojektowano 180 mieszkań lokatorskich dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Żuławy” to plan, który ma szansę na rozpoczęcie jeszcze w tym roku. Oczywiście, w całym procesie inwestycyjnym, najdłużej trwają prace przygotowawcze, ale Zarząd ma determinację do działania. Zdaniem Zarządu to okazja na dalszy rozwój  spółdzielni jednocześnie szansa dla obecnych i przyszłych członków spółdzielni.

 

Kiedy będą pierwsze mieszkania?

Biorąc pod uwagę cały proces inwestycyjny przewidujemy, że do końca 2020 roku pierwsze mieszkania mogłyby być gotowe do odbioru. Sam proces wznoszenia budynków,  po zakończeniu prac projektowych i uzyskaniu wszelkich niezbędnych zgód i uzgodnień, nie powinien trwać dłużej niż 12 miesięcy.

 

Jakie mieszkania?

W ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego mieszkań lokatorskich jest kilka podstawowych modułów, które zostały zaprojektowane tak, aby jak najpraktyczniej wykorzystać przestrzeń wnętrz.

 

pruszcz mieszkania

  Warunki przedstawione w grafice nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego lecz są przykładem możliwości według wstępnych wyliczeń związanych z inwestycją

pruszcz kondygnacje

 

Cena

Wstępne obliczenia pozwalają przyjąć kwotę wybudowania metra kwadratowego na poziomie czterech tysięcy złotych. W tę cenę wchodzi też zakup gruntu, a że lokalizacja jest atrakcyjna to i ceny na rynku są wyższe. Sama spółdzielnia nie ma tu żadnego zysku, gdyż działa bezwynikowo.

 

pruszcz pzt

 

Zapisy

Rozpoczęcie zapisów na mieszkania w nowej lokalizacji rozpocznie się po zatwierdzeniu projektu i uzyskaniu niezbędnych zgód. Oczywiście będzie stosowna informacja na stronie spółdzielni. Aktualnie wstępne zapisy możliwe są za pośrednictwem poniższego formularza na stronie mieszkanialokatorskie.pl. Z osobami, które zadeklarują chęć nabycia mieszkania, SML-W „Żuławy” będzie kontaktować się bezpośrednio w celu ustalenia dalszego postępowania.

 

Zapisz się na mieszkanie

 

Publikacja: 21-05-2018

Informacje o budowanych mieszkaniach lokatorskich w Twojej lokalizacji.

Zapisz się na mieszkanie lokatorskie

Możesz skorzystać z pomocy banków współpracujących z nami.

Preferencyjne finansowanie wkładu mieszkaniowego

Skorzystaj z pomocy banków i partnerów współpracujących z nami.

Finansowanie remontu lub prac wykończeniowych

5 propozycji mieszkań dla budynków spółdzielczych w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego

Wybierz projekt mieszkania dla siebie