fbpx

Zgodnie z założeniami rozpoczął się nabór na mieszkania lokatorskie w Spółdzielni Mieszkaniowej Zakoniczyn w Gdańsku. Trwają jeszcze ostatnie uzgodnienia dotyczące wysokości wymaganego wkładu własnego, który będzie w granicach 20 – 30% wartości mieszkania.

 

Jak już wcześniej pisaliśmy, rozpoczął się nabór na mieszkania lokatorskie, które wybuduje Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakoniczyn w Gdańsku. Nowa inwestycja przy ulicy Pastelowej obejmuje 363 mieszkania, w tym 322 w systemie mieszkań lokatorskich sfinansowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Ta forma finansowania pozwala na zakup własnego mieszkania tym wszystkim, którzy nie posiadają zdolności kredytowej, bo jak wiemy dzisiaj o kredyt hipoteczny jest niestety bardzo trudno.

Na stronie internetowej spółdzielni można zapoznać się z rzutami mieszkań oraz sprawdzić czy pożądana wielkość mieszkania jest jeszcze dostępna. Tam też znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne dokumenty, z którymi warto zapoznać się już teraz.

Zapisy na mieszkania prowadzone są bezpośrednio w spółdzielni albo za pośrednictwem formularza znajdującego się w naszym serwisie.

 

Zapisz się na mieszkanie lokatorskie w SM Zakoniczyn

 

My ze swojej strony zapraszamy do zapoznania się z ofertą SM Zakoniczyn i kibicujemy też wszystkim pozostałym spółdzielniom, które również rozpoczynają prace nad budową mieszkań lokatorskich.

 

Publikacja: 29-10-2020

Informacje o budowanych mieszkaniach lokatorskich w Twojej lokalizacji.

Zapisz się na mieszkanie lokatorskie

Możesz skorzystać z pomocy banków współpracujących z nami.

Preferencyjne finansowanie wkładu mieszkaniowego

Skorzystaj z pomocy banków i partnerów współpracujących z nami.

Finansowanie remontu lub prac wykończeniowych

5 propozycji mieszkań dla budynków spółdzielczych w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego

Wybierz projekt mieszkania dla siebie