Budowa mieszkań lokatorskich we Wrocławiu ruszyła!

Na początku stycznia 2024r. przy ulicy Malczyckiej we Wrocławiu rozpoczęły się przygotowania pod budowę osiedla mieszkań lokatorskich „Aleja Platanowa”. Generalny wykonawca wykonał następujące prace: ogrodzenie terenu inwestycji, prace geodezyjne oraz przygotowanie placu budowy. W następnych miesiącach, w zależności od przychylności pogody planowane jest rozpoczęcie prac ziemnych.

Inwestycja zakłada budowę 4 budynków z łączną liczbą 159 mieszkań wykończonych w stanie podstawowym; budowę hal garażowych; pomieszczeń wspólnych takich jak wózkownie i rowerownie, oraz przestrzeni wspólnej m.in. placu zabaw. Każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub ogródek oraz miejsce w hali garażowej w cenie. Budynki będą wyposażone w windy.

Choć rezerwacja mieszkań dobiegła końca, przypominamy, że lista rezerwowa pozostaje otwarta dla interesantów. W razie dużego zainteresowania możliwe jest rozpoczęcie rezerwacji na następny etap inwestycji już w tym roku. Wszystkich zainteresowanych mieszkaniem lokatorskim we Wrocławiu zapraszamy do zapisu tutaj.


Budowa osiedla współfinansowana jest ze środków Banku Gospodarstwa Krajowego kredytem SBC na warunkach: 0% marży przez 30 lat, 2% WIBOR prze pierwsze 5 lat. Inwestycje prowadzi spółdzielnia mieszkaniowa „Jedynka” z Wrocławia.

Znasz w swojej okolicy spółdzielnię, która chciałaby wziąć udział w projekcie? Zgłoś ją tutaj.