LESZNO: Nowe mieszkania bez kredytu!

Startuje nabór w nowej inwestycji lokatorskiej! Nowe mieszkania bez kredytu powstaną w Lesznie, w woj. wielkopolskim. Rata za mieszkanie wyniesie od 1 037 zł miesięcznie – jest to kwota, którą spłaca się swoje mieszkanie. Aby stać się właścicielem takiego mieszkania nie trzeba wykazywać zdolności kredytowej.

O osiedlu

W ramach Osiedla Mieszkaniowego “GRONO” w Lesznie powstanie 159 funkcjonalnych mieszkań oddawanych w stanie wykończonym w stopniu podstawowym. Każde z nich posiadać będzie przestronny balkon lub ogródek. Do części lokali przynależeć będą także wbudowane garaże, a na terenie osiedla znajdzie się dużo miejsc postojowych.


Budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, rowerownie i wózkownie. Kameralna architektura, stonowana estetyka, najnowsze technologie budowy, ekologiczne rozwiązania, a także szczególny akcent na zielone części wspólne – wszystko to składa się na obraz nowoczesnego osiedla. Boisko do koszykówki, do piłki plażowej, wiata grillowa, a może obszerna strefa relaksu, sprzyjająca nawiązywaniu sąsiedzkich relacji? To mieszkańcy zdecydują, co ostatecznie powstanie na niespotykanie dużym terenie wspólnym!

Lokalizacja: Leszno, Gronowo

Osiedle Mieszkaniowe “GRONO” powstanie w północno-wschodniej części miasta, w dzielnicy Gronowo przy ulicy Gronowe Zacisze. W najbliższej odległości znajdują się przedszkole, szkoła, orlik, dyskonty spożywcze, liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje i mnóstwo zieleni.


W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, dzięki czemu łatwo dostać się do centrum miasta oddalonego jedynie o 4 kilometry. Wjazd na drogę krajową S5 położony jest w odległości ok. 5 km.

Niskie miesięczne raty: budowa ”Osiedla GRONO” współfinansowana jest ze środków Banku Gospodarstwa Krajowego.

Mieszkania można będzie spłacać niską, wygodną miesięczną ratą ponieważ spółdzielnia korzysta z najlepszego na rynku finansowania na preferencyjnych warunkach, tzn. 0% marży i 2% WIBOR.


W tym typie kredytu kryteria rezerwacji mieszkania są następujące:

kryteria zakupu mieszkań - Osiedle Grono

Na stronie inwestycji www.osiedlegrono.pl znajdują się rzuty wszystkich mieszkań wraz z obliczonymi obowiązkowymi wkładami własnymi oraz prognozowanymi ratami miesięcznymi, płatnymi po wybudowaniu. Planowany termin oddania inwestycji: I kwartał 2026 r.

Inwestycję prowadzi spółdzielnia mieszkaniowa „Wieniawa” z Leszna

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wieniawa" w Lesznie - logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wieniawa”
ul. Osiedle Wieniawa 46
64-100 Leszno
453 078 110   www.osiedlegrono.pl