fbpx

Zainteresowanie budową spółdzielczych mieszkań lokatorskich w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego wzrasta. Zarząd Rejonowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Choszcznie również rozważa taką możliwość.

 

W Rejonowej Spółdzielni mieszkaniowej w Choszcznie trwają rozmowy związane z ewentualnym przystąpieniem spółdzielni do Narodowego Programu Mieszkaniowego budowy spółdzielczych mieszkań lokatorskich.

Ostateczne decyzje jeszcze jednak nie zapadły. Trwają konsultacje i wstępne przygotowania do podjęcia inwestycji dla członków spółdzielni. Planuje się wybudowanie jednego budynku, w którym znajdzie się docelowo 40 mieszkań. Oczywiście to początek.  Jeśli planowana inwestycja zostanie zatwierdzona i okaże się sukcesem to z pewnością na jednym budynku rozwój spółdzielni się nie zakończy.

Przedstawiamy poniżej wstępny plan zagospodarowania i projekty mieszkań, które niebawem mogą powstać w Choszcznie.

Sytuację będziemy monitorować i w przypadku kolejnych kroków zarządu spółdzielni, będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

choszczno pzt

 

choszczno mieszkania

  Warunki przedstawione w grafice nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego i kodeksu cywilnego lecz są przykładem możliwości według wstępnych wyliczeń związanych z inwestycją

 

Zapisz się na mieszkanie

 

Publikacja: 16-07-2018

Informacje o budowanych mieszkaniach lokatorskich w Twojej lokalizacji.

Zapisz się na mieszkanie lokatorskie

Możesz skorzystać z pomocy banków współpracujących z nami.

Preferencyjne finansowanie wkładu mieszkaniowego

Skorzystaj z pomocy banków i partnerów współpracujących z nami.

Finansowanie remontu lub prac wykończeniowych

5 propozycji mieszkań dla budynków spółdzielczych w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego

Wybierz projekt mieszkania dla siebie