Zapisz się na mieszkanie,

bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami.

Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniem lokatorskim i chcesz otrzymywać informacje o nowych inwestycjach lokatorskich budowanych w wybranej lokalizacji – wypełnij formularz zgłoszeniowy.


Nowoczesne mieszkania w spółdzielniach: lokatorskie i najem z dojściem do własności to najkorzystniejsza i najtańsza na rynku możliwość zdobycia własnego M.


Wskaż lokalizację, w której chcesz znaleźć mieszkanie, zostaw kontakt do siebie, a w pierwszej kolejności dowiesz się o nowej inwestycji w Twoim otoczeniu.


Im więcej zgłoszeń z danego regionu, tym większe szanse na nową inwestycję w tej lokalizacji!

przekazywanie kluczy do mieszkania
+48
Search
    Niezbędne zgody *

    Zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ML2.0 Sp. z o.o., ul. Tysiąclecia 6, 80-351 Gdańsk, KRS: 0000836373, NIP: 5833394474, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego zgłoszenia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit) a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych).